.

.

Змија залак јо-јо жици- полиестер повеќе бои жици- 10 пакувања јојо жици ноќна змија

Змија залак јо-јо жици- полиестер повеќе бои жици- 10 пакувања јојо жици ноќна змија

DEN 95.84

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Стандардна дебелина. 10 жици по пакет. Направено во Мексико. со залак од змија. Змија залак Премиум Мексикански јо-Јо жици. Мулти-бои жици направени од 100% полиестер. Тие доаѓаат во најразлични мешани бои. Овие се опасни жици и се знае дека гризат. Погодно за секаков вид игра јо-јо. 10 жици по пакет.

Други карактеристики

Најдобри понуди