.

.

Kuwfi Cloud Home Security IP Robot Ip Camera Intivenition Intivelient Auto Tranking Camera Wireless WiFi Baby Video Monitor Camera Camera 1080p

Kuwfi Cloud Home Security IP Robot Ip Camera Intivenition Intivelient Auto Tranking Camera Wireless WiFi Baby Video Monitor Camera

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Автоматско следење - Паметната Wi Fi камера автоматски ќе го следи телото кога некој ќе се движи (Може да ја отворите или затворите оваа функција во апликација) ; Аларм за откривање на движење - секое сомнително движење фрлено во окото на камерата ќе биде откриено и снимено, оставајќи крадци и разбојници каде да се скрие. Во исто време, ќе добиете аларм за инстант апликации на вашите паметни уреди каде и да сте. Исчистете го двонасокот на аудио-Надзорниот робот IP камера ви овозможуваат двонасочно аудио во реално време. Камерата е изградена со микрофон и звучник. Така, можете да разговарате со вашите деца преку вашиот паметен телефон од далечина кога сакате. Поддршка до 128 GB TF Storage Cards - Слот за картички TF ви овозможува да вметнете картичка од 128 GB TF, што значи дека можете да зачувате слики и видеа за подоцна гледање, во меѓувреме, големата меморија ви овозможува да снимате сè што сакате без да пропуштите еден момент (Ајде со 32 GB SD картичка. P2 P Далечински пристап - Благодарение на удобната P2 P технологија, сега можете да ги видите снимките во живо кога сакате, само најавете се на сметката P2 P на апликацијата преку вашиот паметен телефон или таблет и започнете да ја следите вашата куќа во ниеден момент. Складирање на облак, податоци посигурни - податоците за набудување се испраќаат до облакот во реално време, без страв од кражба, без страв да бидат уништени, капацитетот за складирање е големината на вашиот избор, криптирање на облак, поголема безбедност. Автоматско следење - Паметната Wi Fi камера автоматски ќе го следи телото кога некој ќе се движи. (Може да ја отворите или затворите оваа функција во апликација) ; Аларм за откривање на движење - секое сомнително движење фрлено во окото на камерата ќе биде откриено и снимено, оставајќи крадци и разбојници каде да се скрие. Во исто време, ќе добиете аларм за инстант апликации на вашите паметни уреди каде и да сте. Исчистете го двонасокот на аудио-Надзорниот робот IP камера ви овозможуваат двонасочно аудио во реално време. Камерата е изградена со микрофон и звучник. Така, можете да разговарате со вашите деца преку вашиот паметен телефон од далечина кога сакате. Поддршка до 128 GB TF Storage Cards - Слот за картички TF ви овозможува да вметнете картичка од 128 GB TF, што значи дека можете да зачувате слики и видеа за подоцна гледање, во меѓувреме, големата меморија ви овозможува да снимате сè што сакате без да пропуштите еден момент (Ајде со 32 GB SD картичка. P2 P Далечински пристап - Благодарение на удобната P2 P технологија, сега можете да ги видите снимките во живо кога сакате, само најавете се на сметката P2 P на апликацијата преку вашиот паметен телефон или таблет и започнете да ја следите вашата куќа во ниеден момент.

Други карактеристики

Најдобри понуди