.

.

Case Case liao liao pu sports armband со дупка за слушалки за Samsung Galaxy Mega 6.3 / i9200 Running Armband

Case Case liao liao pu sports armband со дупка за слушалки за Samsung Galaxy Mega 6.3 / i9200 Running Armband

DEN 708.80

Количина на стоки
Тековен

Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите функции без да се отстрани кожата Лесен, спортски, стилски уникатен дизајн. Перење и лесен за отстранување. Мека, удобна и прилагодлива лента за ленти. Висок мек издржлив најлон материјал. Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите функции без да се отстрани кожата. Лесен, спортски, стилски уникатен дизајн. Перење и лесен за отстранување. Мека, удобна и прилагодлива лента за ленти. Висок мек издржлив најлон материјал. Овој издржлив, куќиште на обвивката на Whippersnapper го одржува вашиот мобилен телефон безбеден и заштитен.

Други карактеристики

Најдобри понуди