.

.

Picfarce Rustic varding дрво метални знаци, 12 x 5 врамени емајл wallид што виси декор уметноста, врежана ретро -фарма куќа таблета блок -знак за полица за мантија - благодарноста м?

Picfarce Rustic varding дрво метални знаци, 12 x 5 врамени емајл wallид што виси декор уметноста, врежана ретро -фарма куќа таблета

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Поставете го ова метално знаци на метално знаци на метална благодарност од метална благодарност каде било во вашиот дом, канцеларија за да промовирате стилска и среќна радосна околина Оваа рустикална современа wallидна скулптура потпишува уметност има флексибилно поставување, совршено во полу-формално опкружување за да ја истакне вашата канцеларија, wallидна уметност за дневна соба, трпезарија, спална соба, кујна, полица, мантил или влез на wallид или маса. Единствени конвексни знаци, стилска боја, богато тродимензионално чувство го прави повеќе шарм за домашна или канцелариска декорација. Овој знак на Wallидната уметност декор ќе биде одличен подарок за семејството, пријателите и домаќинството итн. Импресионирајте ги вашите гости, пријатели и семејство со овој рустикален емајл фарма куќа метални знаци декор за целиот дом што ќе комплиментира во која било соба и стил. Карактеристики на рустикалниот знак : Декор на tabletepидот на Tabletop Tabletop се одликува со потресена цврста рамка за дрво, внатрешна емајл бела метална плакета позадина со врежани црни цитати - благодарноста менува сè. Материјал : Рамка изработена од цврсто дрво со рустикална завршница додека внатрешните чувства се притиснати на знак за метална благодарност со емајл бела позадина и црни цитати. Димензии : Големината на прегледот на декоративните знаци на благодарност е приближно 12 "l x 1,6" w x 5 "h (30,5 x 4 x 12,5 см), тоа е одличен комплимент за вашиот рустикален декорација на домот или канцеларијата. , полица, мантија или маса од дома, кујна, дневна соба, трпезарија, бања, спална соба, влезна пат, детска соба, кабина и езеро куќа со нашата уникатна декоративна кутија за украси на кутии. есен, потсетник во текот на целата година, подарок за водителка или вашето семејство и пријатели. Лесно за инсталирање : Доаѓа подготвен да застане или да се прикажува слободно на полиците, таблетот, бирото или на кое било друго место што сакате да го украсите. Со закачалка за гурмани на задниот дел, исто така, исто така, исто така, исто така, исто така може директно да виси на wallидот хоризонтално. Рустикален знак Карактеристики : The Farmhouse Tabletop Wall Decor Decor се одликува со потресена цврста рамка од дрво, внатрешна емајл бела метална плакета позадина со врежани црни цитати - благодарноста менува сè.

Други карактеристики

Најдобри понуди