.

.

Сантинијски панталони за јавање на коњи со патенти џебови колена-лепење хулахопки за коњи за жени за жени

Сантинијски панталони за јавање на коњи со патенти џебови колена-лепење хулахопки за коњи за жени за жени

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

80% најлон, 20% спандекс Еластично затворање. Истегнување и дишење : Креиците направени од мек и лесен материјал, имаат добро еластичност и ве одржува суво додека се возите. Зиперски џебови : 2 џебови за поштенски патенти на тесни се корисни за да го задржите вашиот телефон безбедно и доволно голем за некои третирања и нараквици за коњи. Стил на влечење : 2 "Еластична лента за половината нуди прицврстено и удобно вклопување, со јамки на ременот дизајнирани за формални прилики. Лепење на коленото : Беспрекорно внатрешно цврсто со велур, половина зафат има голема заштита од Chafing, исто така, дава доволно зафат за да ве задржи стабилни на Седло. Когост е прикажано : Дизајн на ласкави линии ви дозволува убаво на коњи. Погодно за фустани, скокови, настани или други поврзани активности.

Други карактеристики

Најдобри понуди