.

.

Лепак за продолжување на трепките, лепило за калемење на трепките, професионално лепак за продолжување на трепките Брзо сув лепило за лепило за лажно продолжение з

Лепак за продолжување на трепките, лепило за калемење на трепките, професионално лепак за продолжување на трепките Брзо сув лепило за

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Професионален гел за продолжување на трепките : Не-иритирачки, без мирис и алергиски гел за продолжување на црниот трепки произведува беспрекорни трепки Нашиот гел за продолжување на трепките е направен со безбедни, ниски надразнувачки состојки и внимателно се тестира за да се обезбеди најдобар квалитет и безбедност. Супер брзо лепило : Виткањето на трепките бара гел за продолжување на трепките за брзо сушење за да се одржи конзистентноста на вентилаторот за виткање. Вие ќе можете да им служите на вашите клиенти побрзо и поефикасно. е многу погоден за виткање на трепките, но може да се користи и за нормални трепки. Супер силна адхезија : Не е лесно да се падне, да ги направите трепките поприродни и шармантни. Може да ви помогне да создадете долготрајни трепки и нема да ги повреди вашите вистински трепки. Совршена и неопходна алатка за нови почетници да вежбаат. Лесен за употреба : За да се постигне подобар ефект на калемење, тресете 60 пати за прва употреба и 20 пати за втора употреба. Ова ви овозможува рамномерно да го концентрирате лепилото секој пат. Екструдираноста е поставена на апликатор за стапчиња со прецизен врв за да се обезбеди совршена количина да се користи секој пат. Лесен за употреба : Лесен за употреба, дури и почетниците можат да го користат за да ги градат трепките во секунди, а може да имате навистина убави трепки. Професионален гел за продолжување на трепките : Не-иритирачки, без мирис и алергиски гел за продолжување на црниот трепки произведува беспрекорни трепки. Нашиот гел за продолжување на трепките е направен со безбедни, ниски надразнувачки состојки и внимателно се тестира за да се обезбеди најдобар квалитет и безбедност. Супер брзо лепило : Виткањето на трепките бара гел за продолжување на трепките за брзо сушење за да се одржи конзистентноста на вентилаторот за виткање. Вие ќе можете да им служите на вашите клиенти побрзо и поефикасно. е многу погоден за виткање на трепките, но може да се користи и за нормални трепки. Супер силна адхезија : Не е лесно да се падне, да ги направите трепките поприродни и шармантни. Може да ви помогне да создадете долготрајни трепки и нема да ги повреди вашите вистински трепки.

Други карактеристики

Item Type:
Eyelash Extension Glue
Item Color:
As Pictures Shown
Net Content:
10 ml
Package Weight:
Approx. 17 g
Package Include:
1 * Glue :
Note:
For better grafting effect, shake 60 times for the first use, shake 20 times for reuse. :

Најдобри понуди