.

.

Комплет за поправка на Sun Visor Upgrade Aumminum Audgrade компатибилна за 2018-2022 Wrangler JK Gladiator -small

Комплет за поправка на Sun Visor Upgrade Aumminum Audgrade компатибилна за 2018-2022 Wrangler JK Gladiator -small

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

【Fitment】 : Компатибилен за 2018 Jeep Wrangler JK, 2018-2022 Jeep Wrangler, 2020-2022 Jeep Gladiator 【Материјал】 : Направено од висококвалитетна алуминиумска легура. Силен и издржлив. Производот има дебелина, не е лесен за кршење. Сигурност отпорна на абење, голема сигурност и долгорочен животен век. 【Пакет】 : Комплет за поправка на визир од 2 парчиња сонце, завртки од 4 парчиња и кука со навој 2 парчиња со цел да се отстрани и инсталира стакло на сонцето. Спречете ја таблата за визирање на сонцето. Заштитете го вашиот автомобил често за да ги замените завртките и оштетувањето, едноставни за инсталирање и удобно и да имате долг животен век. 【Упатства】 : Обликот на двете плочи за засенчување на сонцето е ист, но методот на инсталација од левата и десната страна е различен, ве молиме обрнете внимание. Инсталација во близина на страната на возачот : u -maped надолу, мала кружна дупка се свртува кон страната на возачот. Инсталацијата во близина на страната на патникот : U -обложена нагоре, мала кружна дупка се свртува кон страната на патникот. 【Гаранција】 : Секој друг проблем за производот, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ако не сте заситени со предметот, слободно вратете го назад и ние ќе ви вратиме целосно. Ако предметот има дефект, ве молиме контактирајте не, ја преземаме целата одговорност и ја повторуваме бесплатно без двоумење. 【Fitment】 : Компатибилен за 2018 Jeep Wrangler JK, 2018-2022 Jeep Wrangler, 2020-2022 Jeep Gladiator. 【Материјал】 : Направено од висококвалитетна алуминиумска легура. Силен и издржлив. Производот има дебелина, не е лесен за кршење. Сигурност отпорна на абење, голема сигурност и долгорочен животен век. 【Пакет】 : Комплет за поправка на визир од 2 парчиња сонце, завртки од 4 парчиња и кука со навој 2 парчиња со цел да се отстрани и инсталира стакло на сонцето. Спречете ја таблата за визирање на сонцето.

Други карактеристики

Најдобри понуди