.

.

Смешно тркалезно милениче кучиња метални калај знаци Плакета Патриотска САД знаме Господ благослови Америка гроздобер венец знак куче добредојде Ретро врата соб?

Смешно тркалезно милениче кучиња метални калај знаци Плакета Патриотска САД знаме Господ благослови Америка гроздобер венец знак

DEN 201.12

Количина на стоки
Тековен

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено Без 'рѓосаност и нема бледнее. ✔ 【Различни големини】 : Металниот калај знак има два вида дијаметар за избор. И двајцата се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човечка пештера. ✔ 【Лесна инсталација】 : Металниот калај знак е лесен за инсталирање со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за дом, фарма, спална соба, дневна соба, кујна, човечка пештера, двор, градина, внатрешен двор, куќа, кабина, куќа на плажа, гаража, кафе, паб и бар. ✔ 【Безбедно пакување】 : Ние го користиме цврстиот картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. Материјал : Плочата со тркалезни метални знаци е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е лесен и доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено. Без 'рѓосаност и нема бледнее. Ве молиме, исто така, забележете дека текстот може да се додаде и фотографијата може да се персонализира. Димензија : Кружниот метален калај знак има два вида дијаметар за да изберете од : 9inches (23cm) и 12inches (30 см). И двајцата се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човечка пештера. Инсталација : Плаката за знаци на метални калај со венец доаѓа со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Супер лесно да се обеси на вратата, портата, wallидот, прозорецот и оградата. Одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација и да го направите вашиот дом повеќе топол и интересен. Апликација : Најдобра декорација за дома, куќа, маж пештера, таа пролеа, спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, студија, бања, алишта, фарма, градина, двор, тремот, двор, гаража, влезна врата, влезна врата, задната врата , задниот двор, дворот, кабината, колибата, работилницата, галеријата, езерцето, палубата, ранчот, фармата, штала, куќата на плажа, езерото, продавницата, продавницата, кафето, кафето, кафето, кафето, ресторанот, снек бар, паб, бар и бар и канцеларија.

Други карактеристики

Најдобри понуди