.

.

Ден на играта на Универзитетот во крајбрежната Каролина, женска маица со маица

Ден на играта на Универзитетот во крајбрежната Каролина, женска маица со маица

DEN 479.20

Количина на стоки
Тековен

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. 100% памук, лесен и издржлив. Форма фитинг, V врат, краток ракав. Одлични подароци за студенти, мајки, сестри, девојки, спортисти, степени, алумни, факултет, назад на училиште, дипломирање, отворена куќа и fansубители на колеџ спортови. Дигитално печатено во САД. Официјално лиценцирана од Облека на Република В. Women'sенската маица на Денот на играта на републиката е маица со врат со печатено име на вашиот колеџ или алматер. Овие тимови се неверојатно меки, лесни и формираат. Покажете ја гордоста на училиштето со овие стилски маици. 100% памук дигитално печатено во САД на увезени маички за маици : мали, средни, големи, XL, XXL. Погледнете ја табелата со големина во галеријата за слики за мерења. Проверете ја вашата големина пред да купите, бидејќи овие се опремени со форма. V Машината за вратот и краткиот ракав што може да се перат лесни и трајни официјално лиценцирани од републичката облека Одлични подароци за спортисти, студенти, мајки, девојки, степени, алумни, назад во училиште, дипломирање, отворена куќа и fansубители на колеџ спортови.

Други карактеристики

Најдобри понуди