.

.

XYYXDD глава за туширање во вода, лесен за инсталирање лесно да се работи за кујнски/британски регулативи, црно

XYYXDD глава за туширање во вода, лесен за инсталирање лесно да се работи за кујнски/британски регулативи, црно

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Извлечете двојна функција и ротирачка млазница од 360 степени, лесен за миење на мијалникот, без прскање , Погоден за кујна, тоалет, бања, може да одговара на која било декорација на стил. Лесен за ракување, дизајнот со една рачка се интегрира за лесно контрола на температурата на водата и волуменот. Цврста конструкција на месинг, материјал обезбедува издржливост и подолг животен век. Лесно за инсталирање, повлечете го цревото и цревото за вода, целосно преинсталирано во кујната тапа за да заштедите многу време под мијалникот, не бара водоводџија. Извлечете двојна функција и ротирачка млазница од 360 степени, лесен за миење на мијалникот, без прскање ,. Погоден за кујна, тоалет, бања, може да одговара на која било декорација на стил. Лесен за ракување, дизајнот со една рачка се интегрира за лесно контрола на температурата на водата и волуменот. Цврста конструкција на месинг, материјал обезбедува издржливост и подолг животен век.

Други карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Water Faucet
Material:
Brass
Color:
Black
Faucet Size:
Approx.21X14.5Cm/8.3X5.7In
Handle Length:
Approx.11Cm/4.3In
Base Diameter:
Approx.5.5Cm/2.2In
Opening Mode:
Spanner Type
Weight:
Approx.1620G/57.1Oz
Application:
Suitable for Kitchen,Toilet,Can Match Any Style Decoration.
Package List:
1 X Faucet:
1 X Heavy Ball:
2 X Braid Tube:
1 X Instruction Manual :

Најдобри понуди