.

.

Конкорд и 9-ти 10182 умираат-дабл-азбука

Конкорд и 9-ти 10182 умираат-дабл-азбука

DEN 308.80

Количина на стоки
Тековен

Должина на пакетот : 8 Ширина на пакетот : 4. Висина на пакетот : 0,05 "H. Земја на потекло : Соединетите Држави. Сноп-книги-семари. Земја на потекло : Соединетите држави. Сноп-книги-кути. Додадете забава на вашите лукави проекти со овие неверојатни умирања! Умирањата можат да се користат со повеќето машини за сечење (продадени одделно). Овој пакет содржи двојна азбука : триесет и три умираат мерење помеѓу 0,25х0,25 инчи и 0,75х0,625 инчи. Предупредување : .

Други карактеристики

Најдобри понуди