.

.

4 x 4 Алуминиумски пирамида Покрив капаци, мат финиш во прав, обложена површинска ограда Пост за декоративни палуби или коридори

4 x 4 Алуминиумски пирамида Покрив капаци, мат финиш во прав, обложена површинска ограда Пост за декоративни палуби или коридори

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Направено од висококвалитетен алуминиум-капачето на оградата е изработена од висококвалитетна алуминиумска легура со траен финиш на боја на палто во прав, што го прави во можност да издржи екстремни временски промени, како што се високи ветрови и дожд 100% отпорна на корозија/'рѓа. УВ заштитен за подолг живот!. Облечете го вашиот двор - ги облекуваме вашите објави за ограда во стил на пирамида. Дизајнот на пирамидата и гребенот спречуваат влагата да продира подолг живот. Овие капачиња за ограда дефинитивно ќе додадат стилски допир на надворешноста на вашиот дом. Наменето за постови од дрво - дизајнирани да се вклопат на номинален пост од 4 x 4. Getе добиете - секој пакет содржи четири 4x4 црни капачиња за пост и осум црни завртки, само ставете го капачето на номиналното дрво 4x4, а потоа заврткајте ги двете завртки во дрвото на дрвото низ малите дупки од двете страни на капачето за пост . Многу лесна инсталација!. 100% задоволни - Ако не сте задоволни од големината или квалитетот на ова црно капаче од 4 x 4, ве молиме слободно контактирајте не по е -пошта. Можеме да бидеме повторно испратени или вратени во целост. Направено од висококвалитетен алуминиум-капачето на оградата е изработена од висококвалитетна алуминиумска легура со траен финиш на боја на палто во прав, што го прави во можност да издржи екстремни временски промени, како што се високи ветрови и дожд. 100% отпорна на корозија/'рѓа.

Други карактеристики

Најдобри понуди