.

.

Јас Квин! - 4 Широко исечена винил тиркизна декларација - за MacBook, лаптоп, таблет, автомобил, камион, SUV и многу повеќе!

Јас Квин! - 4 Широко исечена винил тиркизна декларација - за MacBook, лаптоп, таблет, автомобил, камион, SUV и многу повеќе!

DEN 79.84

Количина на стоки
Тековен

Растворувач отпечатен на винил за професионален квалитет Трае 3-5 години. Лесно за примена - Винил за ослободување на воздухот не значи меурчиња. Бродови со упатства за апликација со лесно следење. Работи одлично на автомобили, лаптопи, таблети или која било рамна, мазна површина. Растворувач отпечатен на винил за професионален квалитет. Трае 3-5 години. Лесно за примена - Винил за ослободување на воздухот не значи меурчиња. Бродови со упатства за апликација со лесно следење. Работи одлично на автомобили, лаптопи, таблети или која било рамна, мазна површина. Јааас! ЈАС ЈАС ЈАС!.

Други карактеристики

Најдобри понуди