.

.

Лента За Продолжување на трепките Што Дише Леплива Лента За Трепки Неткаен Материјал Лента За Трепки со Машина За Диспензерот Во Форма На Срце, Широка 0,5 Инчи, Долга

Лента За Продолжување на трепките Што Дише Леплива Лента За Трепки Неткаен Материјал Лента За Трепки со Машина За Диспензерот Во Форма

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Детали за производот : она што ќе го добиете се 12 ролни ленти за продолжување на трепките и 1 машина за диспензерот во форма на срце, бојата на овие ленти за трепки е свежа и симпатична, секоја ролна е долга 9 метри/ 10 јарди и широка 1,2 см/ 0,5 инчи Материјал за дишење : овие лепливи ленти за трепки се направени од неткаен материјал, кои дишат, безбедни и удобни за употреба, нежни и меки за допир, нема лесно да и наштетат на кожата, можат да ви дадат убаво искуство со користење. Разновидна применливост : овие лажни лепила за трепки неткаени ленти се погодни за продолжување на трепките, заштита на кожата, кастрење на веѓите, салон за шминка, студио за козметика и лична употреба, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и семејства. Едноставно за употреба : само користете ги овие ленти за трепки што дишат за да ги одделите горните трепки и долните за време на калемењето за продолжување на трепките, едноставни за утешување на очните капаци, лесни за добивање идеални трепки, овие ленти за трепки може да се искинат во која било должина или форма, доволно за да ги задоволите вашите различни потреби во секојдневниот живот.

Други карактеристики

Најдобри понуди