.

.

Тонива 5v3a Тип Ц Брз Полнач За Samsung Galaxy Таб А7 10.4 SM-T500, Таб а7 Lite 8.7 SM-T220; Таб А8 10.5 SM-X200; Таб S8 S8+ S7 S7+ S6 S5e S4 S3 СО 3a Брзо USB-C Кабел За Полнење

Тонива 5v3a Тип Ц Брз Полнач За Samsung Galaxy Таб А7 10.4 SM-T500, Таб а7 Lite 8.7 SM-T220; Таб А8 10.5 SM-X200; Таб S8 S8+ S7 S7+ S6

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Компатибилен Со : Samsung Galaxy Tab A7 104" Модел SM-T500; Таб А8 10.5" (2022) Модел SM-X200; Таб А7 Lite 8.7" Модел SM-T220; Табот S7, S7+, S6 Lite, S5e, S4, S3, Таб А 10.1" 2019, Таб А 8.0" 2017 таблет полнач. Брзо Полнење : Поддршка 5 V 3 A 15w Брзи Е Погодно За Полнење На Вашиот Таблет Дома, Автомобил, Итн. Гаранција : 12 Месеци Гарантен Период, 30 Дена Наплата или Бесплатна Замена за Неисправен Производ.

Други карактеристики

Најдобри понуди