.

.

CXDTBH Индустриски Тринокуларен Стерео Микроскоп Зголемување Континуирано ЗУМИРАЊЕ 7X-45X ЗА Лабораториски Телефон Pcb Поправка Лемење

CXDTBH Индустриски Тринокуларен Стерео Микроскоп Зголемување Континуирано ЗУМИРАЊЕ 7X-45X ЗА Лабораториски Телефон Pcb Поправка Лемење

DEN 1318.40

Количина на стоки
Тековен

Раководител : 360 степен ротирачки 45 степен наклонет двоглед Окулари : 30мм супер широкопојасен висококвалитетен WF10 X/20ММ. Работно Растојание : 4" (100мм). Прилагодување на диоптрија : + / - 5дп. Интерпупиларно Растојание : 2-3/16" - 2-15/16"(55-75мм). Раководител : 360 степен ротирачки 45 степен наклонет двоглед.Окулари : 30мм супер широкопојасен висококвалитетен WF10 X/20ММ. Работно Растојание : 4" (100мм).Прилагодување на диоптрија : + / - 5дп.Интерпупиларно Растојание : 2-3/16" - 2-15/16"(55-75мм).Тркалезна Плоча : 3-3/4" (95мм) во дијаметар разберете : 10" x 7-7/8" x 10.75" (254 x 200 x 275mm)Осветлување : 56-LED Прстен Светлосна Моќност Влез : 110-240 V, 50-60 HZ, Автоматско Префрлувањеподатоци : Спарено око-капсвег : 5, 5kg1 x Тринокуларен Стерео Зум head1 X пар супер широко поле 10x20mm окулари1 x 56-led прстен светло со адаптер1 x столб табела стојат1 x фокусирање решетка1 x-c-Монтирање Адаптер1 x пар На Очни Штитници1 X Пар клипови1 X КАПАК ЗА ПРАШИНА 3 D ВИЗУЕЛЕН ефект, Метална Црна Основна Плоча, Појасна Слика.

Други карактеристики

Најдобри понуди