.

.

6 Инчен Iphone Полнач, Молња Кабел 3 Пакет [Apple Одобрени Брзо USB Полнење] Плетенка Краток iPhone Полнач Кабел Компатибилен Со Apple iPhone 14/13/12/11 Pro/XS MAX/XR/X/8/7/Плус/6S/SE/iPad Мини / Возду?

6 Инчен Iphone Полнач, Молња Кабел 3 Пакет [Apple Одобрени Брзо USB Полнење] Плетенка Краток iPhone Полнач Кабел Компатибилен

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Компактен Отпорен На Топлина : конекторот за полначи за молња i Phone се вклопува во повеќето исечоци на куќишта Нашиот i Phone Кабел е направен со материјал отпорен на Топлина. i Phone Молња Кабел Исполнува Apple Спецификации. Безбедност За Уредот : Iphone Молња Полнач е дизајниран да обезбеди безбедност на сите iphone. Нашите висококвалитетни конектори за алуминиумски Полнач за i Phone помагаат вашите уреди да бидат безбедни и Наполнети. Синхронизација Со високи Перформанси : Нашиот Краток кабел За полнење Од 15 см (Приближно 6 Инчи) Може да пренесе краток кабел за полнач на телефонот, но тежок! Исклучителна цврстина на истегнување е обезбедена со arмидни влакна со високи перформанси и Двојно Плетена Најлонска обвивка, што резултира со најдобар краток кабел за полнење на i Phone. Универзална Компатибилност : 3 Пакет Мали i Phone Полнач кабел работи Со сите i Phone 14,13,12, i Phone 11 Полнач Кабел,11 Pro, 11 Pro Max, XS Max, XS, XR, X, 8 Плус, 8, 7 Плус, 7, 6 S Плус, 6, 6s, 5 S, 5 C, 5, i Pad Воздух / Воздух 2 i Pad Мини / Мини 2 / Мини 3 /Мини ipad Pro 10,5 Инчи / 12,9 инчи / 9,7 инчи / ipad pro,ipod touch 5-ти генерал, Ipod Nano 7-Ми Генерал.

Други карактеристики

Најдобри понуди