.

.

USB C До HDMI Multiport Адаптер,USB-C Мулти-Порт Центар СО 4k HDMI Излез, 1 USB 3.0, 1 USB 2.0, Тип C Порта За Испорака На Енергија,Компатибилен Со MacBook Ipad HP DELL XPS И Повеќе Тип C Уред

USB C До HDMI Multiport Адаптер,USB-C Мулти-Порт Центар СО 4k HDMI Излез, 1 USB 3.0, 1 USB 2.0, Тип C Порта За Испорака На Енергија,Компатибилен

DEN 383.84

Количина на стоки
Тековен

€4 ВО 1 USB C Адаптер q Usb C Докинг е дизајниран со 1 HDMI, 1 PD, 1 USB 3 Компатибилен е со сите лаптопи "Тип На целосна функција Ц", поддржува врска СО USB драјвери, HDMI монитор, надворешен диск преку еден USB C port.No треба да инсталирате било драјвери или софтвер, само приклучок и игра. ●Порти За Пренос На Податоци Со супер Брзина ● ОВОЈ USB C До Hdmi Multiport Адаптер доаѓа со две супер брзински usb 3.0 порти пренесуваат податоци до 5 Gbps, поддржуваат usb Тастатура, глушец, usb драјвер, usb хард дискови. ●100w Порта За Полнење Енергија ● оваа приклучна станица ве поддржува да го полните вашиот лаптоп на напојување до 100 W додека поврзувате повеќе периферни уреди, без грижи за складирање на енергија. ●До 4k HD Резолуција Qdmi портите со резолуција може да бидат до 3840x2160@30 Hz, надолу компатибилни со прикази со различни резолуции. ●Широка Компатибилност●Нашето докинг Со извонредна компатибилност и работа со повеќето лаптопи Од Типот Ц На пазарот, компатибилни со Mac Books, Chrome Book Pixel и лаптопи од Површина, HP, Lenovo и така натаму.

Други карактеристики

Најдобри понуди