.

.

Puccy 2 пакет анти-сино светло за заштита на екранот, компатибилен со HP 17-BY3009TU BY3000 BY3010TU 17.3 TPU чувар (Не заштитени стакло за заштита)

Puccy 2 пакет анти-сино светло за заштита на екранот, компатибилен со HP 17-BY3009TU BY3000 BY3010TU 17.3 TPU чувар (Не заштитени стакло за заштита)

DEN 559.68

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Анти -синото светло филтер може да го намали поголемиот дел од штетната сина светлина. Recuse Eyestrain, главоболка и ефикасно да ја спречи миопијата. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. Анти -синото светло филтер може да го намали поголемиот дел од штетната сина светлина. Recuse Eyestrain, главоболка и ефикасно да ја спречи миопијата. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење.

Други карактеристики

Најдобри понуди