.

.

Попблум Т50 Гребен 240в Морски ЛЕД Аквариум Светлина-Солена Вода, Корален Гребен Резервоар За Риби Програмабилен За Морска Вода КОРАЛ СПС ЛПС Резервоар За Риби

Попблум Т50 Гребен 240в Морски ЛЕД Аквариум Светлина-Солена Вода, Корален Гребен Резервоар За Риби Програмабилен За Морска Вода КОРАЛ СПС ЛПС

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

€LED Осветлување Со високи перформанси Q TURING50 LED Е паметна контролна ЕДИНИЦА ЗА светло СО високи перформанси, ЗАШТЕДА на енергија за ВАШИОТ аквариум 4 редови ЛЕД мониста обезбедуваат светло осветлување и создаваат оптимален светлосен спектар за корали и риби, истовремено заштедувајќи до 35% енергија во споредба со светлосните единици Т5 во исто време. Светилките од 4х50 см се предлагаат за морски резервоар долг 48 инчи, висина и ширина од 30 инчи (или должина од 200-250 см). Идеален за раст на коралите на гребенот и морските риби се добри. `+Вистински Синџир На Маргаритки Сите панели можат да се поврзат заедно, максимум 12 панели. и контролиран од еден паметен контролер. Ако сакате додадете повеќе панели на тековниот светлосен систем, ве молиме контактирајте не за да нарачате панел со синџири на маргаритки. ●Паметен Контролер●Контролер На Тјуринг со голем лцд-екран, полесно е да се провери статусот на работа на режимот, времето, каналите.Имитирајте природни дневни/ноќни циклуси и лунарни фази со непречено затемнување до 0,1%—од нежно изгрејсонце до најслаба месечева светлина. Програм изгрејсонце,зајдисонце, месечината и 4 канали од свој. ●Дизајниран без вентилатор, без бучава од вентилаторот} оваа аквариумска светилка користи квалитетен алуминиумски ладилник за пренос на топлина, пасивно ладење без бучен вентилатор, можете да бидете сигурни дека ќе ја ставите оваа светлина во спалната соба. И ниту еден вентилатор не значи пониска стапка на неуспех. Со метална обвивка од алуминиумска легура, брза и широка дисипација на топлина и анти- ' рѓа. ●Лесен Начин На Висење И Монтирање во аспираторот за резервоарот. овој стандард за поддршка на светлината на резервоарот за риби, ултра-тенок со дебелина од само 3,6 см, може да се вклопи во капакот/капакот/аспираторот и крошна, ќе биде многу пофлексибилен, лесно можете да го инсталирате лед-резервоарот за риби на повеќето аквариумски резервоари. Que LED Осветлување Со високи перформанси Quiring50 LED Е паметна контролна, ЛЕД светлосна единица СО високи перформанси, ЗАШТЕДА НА енергија за вашиот аквариум 4 канали обезбедуваат силно осветлување и создаваат оптимален светлосен спектар за корали и риби, додека заштедуваат до 35% енергија во споредба Со светлосните единици T5 во исто време 4x50cm светла се предлагаат за должина од 48 инчи, ширина и висина од 30 инчи(или должина од 200-250 см) морски тенк. Идеални за растот на коралите на гребенот и морските риби се добри q Smart Controller● Turing Контролер со голем лцд-екран, полесно да се провери статусот на работа на режимот, времето, Каналите Лесно поставување за само 3 чекори, реализирајте 24 часа циклус на трчање.

Други карактеристики

Најдобри понуди