.

.

Викинг Вежба И Алатка 05300 А Тип 240 - 135 Степен Сплит Точка Хсс Црн Работник Должина Вежба Малку

Викинг Вежба И Алатка 05300 А Тип 240 - 135 Степен Сплит Точка Хсс Црн Работник Должина Вежба Малку

DEN 480.64

Количина на стоки
Тековен

Висока Брзина Челик 135-Степен Сплит Точка Тешки Работник Црн Оксид НАС 907Б 135-Степен сплит точка за точни центрирање и брза пенетрација. Челикот со голема брзина обезбедува добра отпорност на абење, може да се користи во апликации за општа намена за црни и обоени материјали. Црниот оксид спречува градење чипови, галење и заварување. Најчесто се користи за ниски јаглеродни, нерѓосувачки и црни метали. Нас 907Б Тежок Работник. Посветени На Квалитетот, Конзистентноста, Услугата и Квалитетот На Вредноста На Викиншката Вежба и Алатката започнува со најдобриот челик за алат што можеме да го купиме и завршува со производите од светска класа во нашиот каталог. Нашите алатки за сечење се дизајнирани, конструирани и извонредно изработени за да обезбедат долготрајна издржливост. Нашиот производствен капацитет од 74.000 квадратни метри сент Пол, Минесота е специјално дизајниран за единствена задача за ефикасно висококвалитетно производство на алатки за сечење. КОНЗИСТЕНТНОСТА е природен нуспроизвод на нашето искуство и посветеност на квалитетот. Во Викинг Вежба и Алатка, квалификувани машински оператори кои работат со најдобрите суровини во светот имаат способност да ви обезбедат конзистентни висококвалитетни производи од време на време, од година во година. На Нашите ултра Бор супер Премиум производи, ние рутински ги намалуваме признаените стандарди за толеранција на алатки за една половина за да се осигураме дека нашите клиенти добиваат вежби произведени до најтесната можна спецификација и најголема конзистентност и точност.

Други карактеристики

Најдобри понуди