.

.

БАОФЕНГ Бф-С112 Двонасочен Радио Звучник

БАОФЕНГ Бф-С112 Двонасочен Радио Звучник

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Рачен звучник микрофон, лесен за зборување и слушање без подигнување на радиото Ротирачки Клип во задниот дел ви овозможува да го прицврстите микрофонот насекаде каде што сакате. Едноставно вклучете го овој звучник за микрофон во вашите радија, можете да разговарате со вашите партнери без да го држите радиото при рака.

Други карактеристики

Најдобри понуди