.

.

Спокојни Простори Кои Живеат Антички Месинг Декоративен Сад, Метална Корпа За Овошје, За Пловечки Свеќи, Цвеќиња, Потпури, Катчал за Влез, Трпезариска Маса, Домашен

Спокојни Простори Кои Живеат Антички Месинг Декоративен Сад, Метална Корпа За Овошје, За Пловечки Свеќи, Цвеќиња, Потпури, Катчал

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

АКЦЕНТ САД-неполираната надворешна завршница и суровите рабови доведуваат до автентично рачно изработено чувство Садот стои на мал, прстенест пиедестал. Златната месинг боја со мат четка оди добро со секоја тема во златна боја. ЦЕНТРАЛНИ ДЕЛОВИ на САДОТ-Запалете неколку пловечки свеќи во овој сад и оставете ја природната месинг боја да блесне низ пламенот. Можете исто така да создадете мал аранжман на светли цвеќиња во садот, или едноставно да пловите неколку ливчиња за смирувачки и елегантен приказ на декор. ЧАШИ ЗА ДОМАШЕН ДЕКОР-Користете го овој сад за да ја смрека вашата работна маса или камен со уредување букет цвеќе, користете како сад за овошје за кујнски шалтер, како повик на странична маса, за сервирање бонбони и на многу повеќе начини. ДЕКОРАТИВНИ ЧИНИИ - овој рачно изработен месинг сад носи гроздобер, рустикален чувство на вашата свадба или настан. Секој сад има мали несовршености и нагласувања во боја кои додаваат на неговиот гроздобер изглед. СОВРШЕНО Се Продава поединечно, Овој централен сад има 4,75" Висок И 12" Дијаметар. Спокојните Простори За Живеење се специјализирани за создавање акцентни парчиња направени со љубов што ќе изгледаат одлично насекаде во вашиот дом.

Други карактеристики

Најдобри понуди