.

.

Господине Громер Специјална Брада &засилувач; Мустаќи Масло Со Нане Масло И Витамин Е За Мека, Мазна брада &засилувач; Мустаќи Вегетаријанска

Господине Громер Специјална Брада &засилувач; Мустаќи Масло Со Нане Масло И Витамин Е За Мека, Мазна брада &засилувач; Мустаќи Вегетаријанска

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Комбинација од природни масла кои ја омекнуваат брадата и мустаќите За секојдневна употреба. Масло Од Кајсија-со многу негување и ревитализирачки својства. Масло од нане - има ефект на ладење на кожата. Ги прави мустаќите и брадата сјајни и меки. Масло од нане - има ефект на ладење на кожата. Ги прави мустаќите и брадата сјајни и меки.

Други карактеристики

Најдобри понуди