.

.

NVTED УВ Ултравиолетова Фенерче Црно Светло, 51 LED 395 nM Рачни Преносни Црни Светла Миленичиња Урина И Дамки Детектор Рефлектори

NVTED УВ Ултравиолетова Фенерче Црно Светло, 51 LED 395 nM Рачни Преносни Црни Светла Миленичиња Урина И Дамки Детектор Рефлектори

DEN 135.20

Количина на стоки
Тековен

[ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ ] : Изработен со висококвалитетна алуминиумска легура, Емитува бранова должина од 395 нанометри, издржлив за употреба дома или надвор [ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ] : Помага во откривање на дамки од храна и дамки од урина од домашни миленици на килими, теписи и облека што инаку се невидливи Со голо Око. [КОМПАКТЕН ДИЗАЈН] : Едноставна форма и со висечко јаже на крајот, овие фенери се поудобни за држење и носење. [ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ] : ЛЕД светлото 51 ВО главата на фенерчето, ви овозможува да покриете многу поголема површина без да го изгубите интензитетот на УВ светлината. [ТИП НА БАТЕРИЈА] : УВ Фенерчето работи со батерија, бара 3a Батерии (не се вклучени во пакетот). Професионално Одделение Ултра интензитет 12.3 W 385-395 nm со 51 ВРВЕН квалитет LED УВ фенерче ви помага да најдете ѕид на урината!.

Други карактеристики

Најдобри понуди