.

.

Трамп Мајка Кригла Мајки Ден Идеја За Неа Смешно 11 или 15 мл. Бела Керамичка Чаша За Кафе Чај За Мајки

Трамп Мајка Кригла Мајки Ден Идеја За Неа Смешно 11 или 15 мл. Бела Керамичка Чаша За Кафе Чај За Мајки

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати ќе се измие. Спакувани и испорачани ОД САД. Машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Испорачано во пакет од стиропор по нарачка за да се осигура дека ќе пристигне совршено. Нашите висококвалитетни чаши доаѓаат во две големини и нудат дрска изрека за секојдневно смеење и насмевки вашиот подарок се користи. Сите наши чаши се отпечатени со висококвалитетни мастила и печатење со сублимација - печатењето всушност станува дел од површината на криглата, така што никогаш нема да избледи, кора или чип осигурувајќи дека криглата ќе изгледа како нова во годините што доаѓаат. Сите наши чаши се отпечатени или врежани во една од нашите печатени продавници во Сад пред да се пробијат до вашата трпеза. Ние сме жена која должи мал бизнис и ги цениме сите наши клиенти.

Други карактеристики

Најдобри понуди