.

.

Пинцети, Прави Пинцети Нерѓосувачки Челик Со Висока Точност За Домашни Продавници За Убавина

Пинцети, Прави Пинцети Нерѓосувачки Челик Со Висока Точност За Домашни Продавници За Убавина

DEN 140.96

Количина на стоки
Тековен

Пинцетите за продолжување на трепките доаѓаат со мат текстура, нелизгачки и удобни Не ги заслепува очите под силна светлина, може да ви помогне подобро да ги продолжите трепките. Рабовите на пинцетите се рачно завршени и усогласени со висока точност. Изработени од нерѓосувачки челик материјал, и поседуваат долг работен век. Содржат два вида директно и лактот, флексибилни за задоволување на вашите различни потреби. Изработени од материјал од нерѓосувачки челик и поседуваат долг работен век2. Пинцетите за продолжување на трепките доаѓаат со мат текстура, нелизгачки и удобни3. Не ги заслепува очите под силна светлина, може да ви помогне подобро да ги продолжите трепките4. Рабовите на пинцетата се рачно завршени и усогласени со висока точност5. Содржат два вида директно и лактот, флексибилни за да ги задоволат вашите различни потреби спецификација : Тип На Ставка : Пинцетаматеријал : модел од Нерѓосувачки челик : Список На Пакети : 1 х Директно Пинцети1 х Пинцети За Лакти2 х Покритие.

Други карактеристики

Item Type:
Tweezers
Material:
Stainless steel
Model:
None
Package List:
1 x Straight Tweezers :
1 x Elbow Tweezers :
2 x Cover :

Најдобри понуди