.

.

Б2 Топката Во Облик На Дијамант Бур - Прибл Дијаметар На Главата 1.8 мм-1/16 Стебло

Б2 Топката Во Облик На Дијамант Бур - Прибл Дијаметар На Главата 1.8 мм-1/16 Стебло

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

Приближен Дијаметар на Главата 1,8 мм - Дијамантски Брус во Форма На Топка Одлично за гравирање, резба и гравирање стакло, камен, метал, дрво, плочка, керамика и многу повеќе. Груб Ронки 100% Природен Дијамант-Направен ВО САД - Висококвалитетен, Медицински степен. Трчајте со која било брзина До 400.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА - Брзо Сечење - Издржливо. 1/16" Стеблото одговара на повеќето машини, вклучувајќи Параграв, Турбокарвер, Дремел, Некои Предности и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди