.

.

Бостантен Вистинска Кожа 15,6 инчен Лаптоп Ранец Чанта За Жени Колеџ Повик Ранец Патување Торба

Бостантен Вистинска Кожа 15,6 инчен Лаптоп Ранец Чанта За Жени Колеџ Повик Ранец Патување Торба

DEN 2239.84

Количина на стоки
Тековен

Ранец за Personal Предмети за Авиокомпании Носете Ранец Лет Одобрени. 4 Избор На Бои, Црна, Розова, Езеро Зелена, Небесно Сина. Камче И Крокодил Шема-2 Текстури На Располагање. Попрофесионално, Поисклучително, Повеќе Разноврсно. Црна, Бела, Кафеава, Портокалова-4 Бои На Располагање. Добро Плетени Количка Ракав Слободен Вашите Раце. Изработени Од Врвна Говедска Кожа вистинска Кожа. Едноставен Дизајн, Елегантен и Напреден. Дизајн на хармоника За Лесен Пристап до Предмети. Голем Капацитет за Исполнување На Барањата на Предметите што Ви Се потребни. Дизајнот На Бравата е Помодерен и Уникатен. Контрастен Дизајн На Боја Ретро Напредно. Затворање на патент. Само Суво Чисто. Висок Квалитет ранецот е изработен од Вистинска Кожа и издржлива постава. Мазниот У-патент овозможи лесен пристап. Прилагодливите ремени се удобни што не би копале во вашето рамо. Структура main 2 главен џеб, 4 внатрешен џеб, 2 џеб за пенкало, 1 внатрешен џеб за патент, 1 џеб за лаптоп, 1 преден џеб за патент,1 заден џеб за патент и 2 страничен џеб, за да можете лесно да пристапите и складирате работи. Големина (Л) 11,42 х (Ч)15,7 х (Ш) 5,12 инчи / (Л) 29 х (Ч) 40 х (Ш) 13 см; нето тежина : 2,98 фунти (1,35 кг).

Други карактеристики

Најдобри понуди