.

.

РАНЕЦ СО ВРВКИ ЗА Влечење Ранец Ранец Отпорен На Вода Најлон За Шопинг Во Теретана Спортска Јога

РАНЕЦ СО ВРВКИ ЗА Влечење Ранец Ранец Отпорен На Вода Најлон За Шопинг Во Теретана Спортска Јога

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Преклопен е совршен за теретана, спорт, јога, танц, патување, рачен багаж, кампување, пешачење, тренинг, навивање и многу повеќе! Исто така, веројатно би можеле да украсите на него, одличен подарок за роденден и празници за членовите на вашето семејство и пријателите

Други карактеристики

Најдобри понуди