.

.

45 ПАРЧИЊА Материјали За Забави Со Тематика Моана Вклучуваат Позадина За Среќен Роденден, Банер, Балони Моана, Блузи За Торта

45 ПАРЧИЊА Материјали За Забави Со Тематика Моана Вклучуваат Позадина За Среќен Роденден, Банер, Балони Моана, Блузи За Торта

DEN 383.84

Количина на стоки
Тековен

Што Ќе Добиете : 1 позадина на моана (W X L=150cm X 190cm), транспарент за среќен роденден*1, Балон од латекс моана*18, Големи Топери За кекси*1, Мали Врвови за кекси*24 Еднократно : Банер, балони, позадина, сите можат повторно да се користат. По забавата, вашите деца сепак можат да користат маски за косплеј. Балоните можат да бидат издувани и преклопени за следната употреба. Широко Се Користи : нашите украси за забави со тематика моана се погодни за роденденска забава, јадење, активности на отворено и други поврзани навивачи прилики за забави, овој цврст прибор за украсување забави може да ги задоволи вашите различни потреби за пригоди и да донесе радост за вашата внимателно подготвена забава. Совршен Подарок : нашата уникатна декорација за забави за бебиња моана е најдобриот роденденски подарок, само овој комплет може да ја облече совршената забава и да им приреди изненадување на вашите пријатели. Услуги на клиенти : Ако имате какви било прашања во врска со производот или имате какви било проблеми по добивањето на производот, можете да не контактирате во секое време и ние ќе го решиме проблемот за вас во рок од 24 часа. Ќе Добиете : 1 позадина на моана(W X L=150cm X 90cm),транспарент за среќен роденден*1,Балон од латекс моана*18,Големи Топери За кекси*1,Мали Блузи За кекси*24 нашите украси за забави со тематика на моана се погодни за роденденска забава, јадење, активности на отворено И Други поврзани навивачи Употреба На забави : Банер, висечки вител, балони, позадина, сите можат Бидете Повторно Искористени.

Други карактеристики

Најдобри понуди