.

.

Лаптоп Ранец, Бизнис Патување Анти Кражба Тенок Издржлив Лаптопи Ранец СО USB Полнење Порта, Отпорни На Вода Колеџ Компјутерска Торба за Жени &засилувач; Мажите Одго?

Лаптоп Ранец, Бизнис Патување Анти Кражба Тенок Издржлив Лаптопи Ранец СО USB Полнење Порта, Отпорни На Вода Колеџ Компјутерска Торба

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Простор За складирање И Џебови : еден посебен оддел за лаптоп држи Лаптоп од 15,6 Инчи,како и 15 Инчи, 14 Инчи И 13 Инчи Macbook/ЛаптопПространа преграда за пакување пространа за i Pad,глушец,полнач,врзива,книги,облека итн.Мрежести џебови на страна за шише со вода и компактен чадор направете ги вашите предмети организирани и полесни за наоѓање. УДОБЕН И ЦВРСТ : Удобен дизајн на задниот проток на воздух со густа, но мека вентилирана подлога со повеќе панели, ви дава максимална поддршка за грбот. Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото. Горната рачка обложена со пена долго време продолжи. ФУНКЦИОНАЛНО И БЕЗБЕДНО : ременот за багаж овозможува вклопување на ранецот на багажот/куферот, лизгајте преку цевката со исправена рачка за багаж за полесно носење. Со скриен џеб против кражба на грбот заштитете ги вашите вредни предмети од крадци. правејќи го вашето патување и патување попогодно каде и да одите. ДИЗАЈН НА USB ПОРТА : со вграден USB полнач надвор и вграден кабел за полнење внатре,овој usb ранец ви нуди попогоден начин за полнење на телефонот додека одите. Приклучок за слушалки : можете да ја слушате вашата омилена музика во движење без раце. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ И ЦВРСТ : Изработен Од Водоотпорна И Издржлива Полиестерска Ткаенина со метални патенти.Обезбедете безбедна и долготрајна употреба секојдневно и викенд.Ви служи добро како професионална канцелариска работна торба, тенок УСБ-торба за полнење, совршен за деловно патување, викенд одмори, шопинг и активности на отворено во секојдневниот живот. Добар Подарок за колеџ. Карактеристика : ременот За багаж / Куфер на задната страна е одличен за лизгање преку цевката за багаж и безбедно прикачен на вашиот тркалачки багаж за полесен транспорт. олеснете ја големата тежина., помал товар на рамото и грбот кога сте во движење. Скриениот џеб за доказ за кражба дизајниран на грбот се наоѓа на телото на носителот. Задниот џеб против Џепчија е тешко да се украдат personal предмети.

Други карактеристики

Најдобри понуди