.

.

Размавта Среќни Момчиња ' UPF 50+ Графички Осип Чувар

Размавта Среќни Момчиња ' UPF 50+ Графички Осип Чувар

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

80% Најлон, 20% Спандекс Нема затворање затворање. Машинско Перење. Хемикалијата ослободува 50+ заштита ОД сонце, блокирајќи 99 проценти ОД U и УВБ зраците. Забава, дете пријателски графички. Светла, отпорна на бледнее боја. Лесна и брза сува ткаенина. Совршено се координира Со Размавта Среќен UPF 50+ капи и костими за капење.

Други карактеристики

Најдобри понуди