.

.

Пост-тоа Супер Леплива Штафелајна Подлога, 25 х 30 Инчи, 30 Листови/Подлога, 6 Влошки, Голема Бела Обложена Премиум Самостојна Флип-Табела Хартија

Пост-тоа Супер Леплива Штафелајна Подлога, 25 х 30 Инчи, 30 Листови/Подлога, 6 Влошки, Голема Бела Обложена Премиум Самостојна Флип-Табела

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

БЕЗБЕДНО СЕ ДРЖИ И ДРЖИ ДО 2 ПАТИ ПОДОЛГО-штафелајната хартија може да се репозиционира без оштетување на површината Не е потребна лента или спојки за разлика од стандардната флип шема хартија. Чувајте агенда и идеи каде што секој може да види. МАСТИЛО КРВАРЕЊЕ-ПРЕКУ ОТПОРНА ХАРТИЈА-Голема бела обложена премиум хартија за превртување со самолепливи графикони што се спротивставува на крварењето на маркерот за да задржите одлични идеи на страницата, а не на она што е под страницата. ИДЕАЛЕН ЗА БУРА НА ИДЕИ и УПРАВУВАЊЕ СО ПРОЕКТИ - Совршен За обуки или наставни сесии, сесии за бура на идеи, сесии за планирање, управување со проекти и агилни процеси, состаноци и презентации. ПРЕЗЕМЕТЕ ЈА БЕСПЛАТНАТА АПЛИКАЦИЈА ПОСТ - ИТ-Без разлика дали работите или учите од далечина, Апликацијата Пост-ит е совршен начин за снимање и споделување идеи, следење на задачите или создавање шарени календари со вашите пријатели.

Други карактеристики

Најдобри понуди