.

.

ЛАСКИ 200 Четки За Маскара За Трепки За Еднократна Употреба, Четка За трепки За Очи, Стапчиња За Маскара, Калеми За Продолжување На Трепките – Стапче За Трепки, Калем

ЛАСКИ 200 Четки За Маскара За Трепки За Еднократна Употреба, Четка За трепки За Очи, Стапчиња За Маскара, Калеми За Продолжување На Трепките

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

*Многу еколошки алатка за шминкаНе треба да ги миете по секоја употреба бидејќи се за еднократна употреба, здрави загарантирани и удобни за употреба. * Еластичната глава на четката може малку да се свитка според вашата потреба. Практичен и удобен,лесен за употреба. *Повеќенаменска : четка за трепки за очи може да се нанесе за да се натопи кремот за маскара на трепките за очи; Добро За трепките, растворувачот за шминка за очи, веѓите. *Овие четки за трепки се неопходност, совршени за професионалци салон за убавина , службени патувања , свадба или лична употреба во домот. *ГОЛЕМА КОЛИЧИНА : Пакетот вклучува : 200 Парчиња 4 Бои (розова,виолетова,црна,портокалова) Стапчиња За Маскара за Еднократна Употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди