.

.

Среќен дневен 6 Пакет Платно Патент Кеси Мала Шминка Кармин Космички Организатор Торбичка За Складирање Торба За Носење Среќен дневно-мини Торба-274

Среќен дневен 6 Пакет Платно Патент Кеси Мала Шминка Кармин Космички Организатор Торбичка За Складирање Торба За Носење Среќен дневно-мини

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетниот комплет за космички кеси ви нуди различни торби во боја за уредно организирање на вашите мали најважни работи за убавина или други дневни предмети Затворање на патент за мали предмети, како готовина,монети, кармин,обетки,ѓердан,банкарска картичка, кабел за слушалки и многу повеќе. Овој комплет кеси е лесен за носење и соодветна големина што треба да се стави во вашиот џеб или чанта или дури и во вашата чанта. Издржлив платнен материјал издржува секојдневно абење. Големина(Lx W) : 5, 1x3, 1 инч. Мала тежина и лесна за носење. Име на одделот : жени.

Други карактеристики

Најдобри понуди