.

.

Реверзибилни Навлаки За Троседот Отпорни На Вода За Лежечки Тросед 3 Седишта-Капак На Каучот За Сплит Со Лизгање За 3 Каучи За перничиња, Заштитник За Мебел Што Може

Реверзибилни Навлаки За Троседот Отпорни На Вода За Лежечки Тросед 3 Седишта-Капак На Каучот За Сплит Со Лизгање За 3 Каучи За перничиња,

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

СУПЕР ИЗДРЖЛИВА ВАТИРАНА ТКАЕНИНА ОД 3 СЛОЈА : Ватиран од ткаенина од микрофибер отпорна на кинење (состав од полиестер), овој издржлив капак за мебел за лежалка е составен од ткаенина од 3 слоја со густо полнење од поли пена за дополнителна удобност и мекост Нашиот капак за лежалка со 3 седишта е дизајниран и готов за да одговара на ширината на седиштето 69" (3 парчиња дизајн, секое парче ширина на седиштето 23"). НАПРАВЕТЕ ГО ВАШИОТ СТАР ЛЕЖАЛКА ИЛИ ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ НОВ : Чиста вода отпорна на 3 седишта заштитници за мебел не само што го штитат вашиот мебел за лежење од секојдневно носење и солзи, деца, гребнатини и крзно од домашни миленици, кучиња или случајно излевање, туку и трансформирајте стар, истрошен лежалка во зачудувачки централен дел од вашата соба. РЕВЕРЗИБИЛНИОТ КАПАК НА ЛЕЖАЛКАТА ШТО ОСТАНУВА НА СВОЕТО МЕСТО : нашиот капак за лежалки за кучиња и миленичиња има реверзибилен дизајн (двојна боја) совршен за често ажурирање на изгледот на вашиот лежалка без дополнителни трошоци. Навлаките за лизгање на мебел за нелизгање имаат нелизгачки токи, еластична лента на врвот прикачена на задниот дел од софата и издржлива еластична лента на дното на капакот прицврстена на потпирачот за нозе, еластична јамка на задната страна на седиштето за да се осигура дека тие ќе останат цврсти без пречка, без брчки или менување. СУПЕР ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ/СТАВАЊЕ : ќе завршите за кратко време! Завиткајте го мебелот за лежење со капакот, напикајте еластични ремени од секоја страна во јазот помеѓу грбот и раката и закачете ги еластичните ремени на бравата што не се лизга за да спречите лизгање на капакот.

Други карактеристики

Најдобри понуди