.

.

Микрофон Ревер Клип-На Микрофон За Мобилни Телефони Таблет Компјутер Лаптопи Говори Предавања Онлајн Разговор

Микрофон Ревер Клип-На Микрофон За Мобилни Телефони Таблет Компјутер Лаптопи Говори Предавања Онлајн Разговор

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Професионален звучник за микрофон, сештојасни, беспрекорни и јасни снимки, прекрасен микрофон за кондензатор за вокален пикап, ви овозможува да снимате глас околу микрофонот дури и во голема просторија Со издржлив флексибилен грло и сунѓер шум-поништување на ветерот, компактна големина идеална за патување. Универзалниот приклучок за аудио адаптер од 3,5 мм го прави компатибилен со мобилни телефони, таблет Компјутери, лаптопи, дв плеери, MP3s, MP4s, звучници, DSLR камери и други уреди за стерео снимање. Широко се користи за подкасти, видео конференции, диктати, интервјуа, студија итн. Совршен за гласовен разговор преку, или интернет повик. Професионален звучник за микрофон, сештојасни, беспрекорни и јасни снимки, прекрасен микрофон за кондензатор за вокален пикап, ви овозможува да снимате глас околу микрофонот дури и во голема просторија.Со издржлив флексибилен грло и сунѓер шум-поништување на ветерот, компактна големина идеална за патување.

Други карактеристики

Најдобри понуди