.

.

Cabilock таванот кука таванот кука тавански куки 300 парчиња куки за клипови што висат автоматски тавански метални стискања закачалки t- декорација на шипката во форма н

Cabilock таванот кука таванот кука тавански куки 300 парчиња куки за клипови што висат автоматски тавански метални стискања закачалки

DEN 442.56

Количина на стоки
Тековен

Лесно за залепување и освоено ги оштетуваат вашите wallsидови, нема потреба да ги заковате и вежбате Уникатниот дизајн го прави скоро невидлив што е доста погоден за убава декорација на домот. Направено од пролетна челична конструкција што обезбедува квалитет и долговечност. - широко користено на различни површини, дрво, плочка, керамика, метална, пластична површина и многу повеќе. Лесно се отстранува без оштетување на површината и може да се користи повеќе пати по чистењето и сувото. Лесно за залепување и освоено ги оштетуваат вашите wallsидови, нема потреба да ги заковате и вежбате. Уникатниот дизајн го прави скоро невидлив што е доста погоден за убава декорација на домот. Направено од пролетна челична конструкција што обезбедува квалитет и долговечност. - широко користено на различни површини, дрво, плочка, керамика, метална, пластична површина и многу повеќе. Лесно се отстранува без оштетување на површината и може да се користи повеќе пати по чистењето и сувото. Список на пакети 100 x Куки Карактеристики- Материјал : Метал. - Лесно за залепување и освоено ги оштетува вашите wallsидови, нема потреба да ги заковате и вежбате. - Уникатниот дизајн го прави скоро невидлив што е доста погоден за убава декорација на домот. - Боја : како што е прикажано. - Лесно се отстранува без оштетување на површината и може да се користи постојано по чистењето и сувото.

Други карактеристики

Најдобри понуди