.

.

Правосмукалка Со Правосмукалка Без СЛАМА Моќно Чистење Лесен 2 Во 1 Рачен Вакуум Со Литиум Јонска Батерија На Полнење

Правосмукалка Со Правосмукалка Без СЛАМА Моќно Чистење Лесен 2 Во 1 Рачен Вакуум Со Литиум Јонска Батерија На Полнење

DEN 1584.00

Количина на стоки
Тековен

●Преголемата корпа може да собере повеќе остатоци, што ќе ви овозможи да ги испразните остатоците без притисок Отстранливиот и повеќекратен филтер е отстранлив и лесен за чистење, а филтерот може да се исчисти по секоја употреба за темелно чистење. ●Алатка за пукнатини за достигнување остатоци во тесни агли со лесен простор; четка за прашина за лесно собирање коса или нечистотија на деликатни површини, лесен за чистење тепих (мала брзина) и тврд под (голема брзина) со еден прекинувач, совршен за Чистење Куќи, софи, кревети, тастатури, фиоки, полици за книги и завеси. ●Вовед во производ : двоен мотор, независен мотор домаќин / четка за заземјување, чистење во исто време, дополнување на напојувањето, ефектот на чистење е подобар. Постигнете моќни карактеристики за чистење - за супериорно, ефикасно чистење. Постигнете најдобри резултати за чистење. ●Филтер : композитен хепа филтер со Висока густина со 99,9% стапка на филтрација и одвојување прашина за да се избегне секундарно загадување. За прашина, честичките можат добро да се филтрираат. Може да се измие. Сува и повторна употреба. Нема потреба од замена, сушење и повторна употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди