.

.

Машки руски грб Русија знаме гордост со долга ракав маица

Машки руски грб Русија знаме гордост со долга ракав маица

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

100% памук Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење, суво на линија, суво суво на ниско ниво. Производите на Cybertela се дизајнирани и печатени 100% во Америка. Материјалите на производот може да бидат увезени од други земји за да ги задржат цените на ниско ниво. Производ на САД. Информации за големина- Погледнете ја табелата со големина на сликите на списокот за димензиите на производот. Бидејќи сите не се сите брендови, ние силно ве охрабруваме да ја користите табелата за големина на сликите за да ја одредите точната големина. Маицата со долги ракави на материјалот- машка маица се прават со 100% памук пред-префунк, светло сива боја е 90% памук / 10% мешавина од полиестер. Прислушувани шевови на вратот и рамото. Cybertela обезбедува највисок квалитет на производ по најниска можна цена. Дизајните на Сибертела се одлични за секој празник, совршена идеја за подароци за вас или пријател. Најдобро за Божиќ, родендени, Ден на таткото за тато, Денот на мајката за мама, 4 јули и совршен подарок за вашиот брат или сестра. Покажете loveубов кон вашата земја, Национален дизајн на гордоста.

Други карактеристики

Најдобри понуди