.

.

Диск Пролет, Белвил, 0.156, 302 СС, ПК12

Диск Пролет, Белвил, 0.156, 302 СС, ПК12

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

① Диск Пролет, Белвил, 0156, 302 СС, ПК12. ● Материјал : 302 Нерѓосувачки Челик. € Оптоварување @ Девијација (Lbs. 1неа9 Диск Пролет, Белвил, 302 Нерѓосувачки Челик, Мин Внатре Диа 0.156 Инчи, Макс Надвор Диа 0.312 Инчи, Дебелина 0.011 Инчи, Вкупна Висина 0.022 Инчи, Оптоварување 19 Фунти, Отклонување @ Оптоварување 0.006 Инчи, Рамно Оптоварување 27 Фунти, Ги Исполнува/Надминува АСИ 302 И Владини АМС Тип 302, Пакет 12.

Други карактеристики

Најдобри понуди