.

.

КЛИСПИД 20 парчиња Пондерирана Опрема Тежина Тркалезна Прилагодлива Лента Сребрена Обука См Самостојни Штитници За Глава Елек Долг Зглоб Вметнете Практична Опрем?

КЛИСПИД 20 парчиња Пондерирана Опрема Тежина Тркалезна Прилагодлива Лента Сребрена Обука См Самостојни Штитници За Глава Елек Долг Зглоб Вметнете

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

ВОДЕЊЕ ЕЛЕК ЧЕЛИЧНА ПЛОЧА користи Тежина Челична Плоча и ниски, високи перформанси цена ПЛОЧА ПРЕВОЗНИКОТ ТЕЖИНИ Лесен за инсталирање и употреба, многу практичен. ФИТНЕС ЧЕЛИЧНА ПЛОЧА Совршено И За почетници, како и за искусни спортисти за различни вежби. ПЛОЧА ЗА НОСЕЊЕ ТЕЖИНА користи Пондерирана челична плоча за подобрување на перформансите во салата, дефинитивен предмет што мора да го имате за домашни тренинзи, како и одење, џогирање. ФИТНЕС ОПРЕМА ЗА НОСЕЊЕ ТЕЖИНА ЗА ПОВЕЌЕ ЕЛЕЦИ ЗА НОСЕЊЕ ТЕЖИНА : Фитнес Опрема За Фитнес За Товарење Опрема за Носење Тежина Од Нерѓосувачки Челик Фитнес Материјали За Фитнес Челични Плочи. Пакетот Вклучува 20 x пондерирани Карактеристики на челична плоча 10 x пондерирана челична плоча носач на тегови-Големина : .00Х2, 50Х0, 60см/ 5, 89Х0, 98Х0 Тежина Плоча. Пакет Вклучувајќи штитници за елек-Материјал : плочи со тежина од нерѓосувачки челик за елек-Боја : сребрено бели челични плочи за фитнес вежби Опис на стоки фитнес челична плоча тоа е најдобриот избор за вас.

Други карактеристики

Најдобри понуди