.

.

Корпа за отпадоци Од Нерѓосувачки Челик Индукција За Домаќинство Електрична Дневна Соба Од висока класа Едноставна Паметна Кујна Бања

Корпа за отпадоци Од Нерѓосувачки Челик Индукција За Домаќинство Електрична Дневна Соба Од висока класа Едноставна Паметна Кујна Бања

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Паметна бесконтактна сензорска корпа за отпадоци : оваа паметна корпа за отпадоци ќе ви овозможи поудобно и хигиенско животно искуство Може да се почувствува со коленото или раката, што може да го намали ризикот од бактериска инфекција. Брзо сензори без чекање : Брз одговор за отворање на капакот, точни сензори без одлагање. Растојанието на сензорот е 15 см, што е попогодно за употреба. Запечатен дизајн : Спречете ширење на мирисот и одржувајте чиста околина. По отворањето на капакот, капакот ќе трае неколку секунди. Намалување на бучавата : Затворете тивко, без бучава, посоодветно за спална соба и канцелариска употреба. Батерија напојувана, издржлива, нема потреба често да ја заменувате батеријата. Применлива сцена : Добро дизајнирана сензорска корпа за отпадоци, погодна за вашата спална соба, бања, тоалет и кујна. Ако наидете на какви било проблеми при нарачување или примање, слободно контактирајте не, ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга. Карактеристики : 1. Инфрацрвена технологија за сензори, реагирајте навреме, автоматски идентификувајте ги предметите во областа за сензори, држете го капакот отворен и автоматски затворете го откако ќе ја напуштите областа за сензори 5 секунди. Едноделно беспрекорно внатрешно буре : усвојува оригинален материјал за заштита на животната средина од нов тип пп, еднократно обликување со печат на висока температура, нетоксично и невкусно, што го прави ѕидот на бурето потрајни. Внатрешната кофа е покриена со вреќа за ѓубре, а прстенот за складирање може лесно да се вметне за ефикасно да се скрие вреќата за ѓубре. Донесете побезбедна домашна средина за вашето семејство.

Други карактеристики

Најдобри понуди