.

.

Волт плус Техника Слим Травел безжичен V5.1 Ушите на ушите компатибилни со вашиот Dell XPS 13-9001SLV ажурирана микро тенка кутија со Quad Mic 8D IPX7 водоотпорен/потпол

Волт плус Техника Слим Травел безжичен V5.1 Ушите на ушите компатибилни со вашиот Dell XPS 13-9001SLV ажурирана микро тенка кутија со Quad

DEN 1393.60

Количина на стоки
Тековен

⚡ 【Надградби】 : Прво : Ова е специјално компатибилно со вашиот Dell XPS 13-9001 SLV што вклучува вградена во 2000 база за полнење за овој слушалки и мобилен телефон Второ : Надградба на оперативната функција : Еден прекинувач за допир Претходна/Следна песна и прилагодување на јачината на звукот и будење. ⚡ 【Cool LED екран】 : Audifonos Bluetooth LED дисплеј јасно ќе го прикаже точното ниво на моќност на кутијата за полнење и слушалките, на овој начин подобро да го организирате идното управување со слушалките и нема да се грижите за ушите без напојување/електрична енергија . ⚡ 【Надградба на чипови】 : Надградена со користење на најновиот дигитален оптимизиран 5.0 автентичен сертифициран чип Bluetooth, подигнете го автоматското подигнување и совпаѓање.0 Интелигентни редукција на бучава, уживајте во ефектите од повикот на HD без да бидете засегнати од бучна околина. ⚡ 【IPX7 Водоотпорен и 8Д бас】 : Дневен живот водоотпорен, поддржувајте дождливи спортови на отворено, потење на теретани, ви дозволуваат да уживате во музиката во спортот. Уживајте во сцената на HIFI и уживајте во потопниот 8 D стерео опкружувачки звук на звук. ⚡ 【Што добивате? Патување и спорт повозбудливо. Може да се користи како подарок за вашето семејство и пријатели. ⚡ Нашите најтешки/најкомпактни S9 Mini TWS (вистинско безжично стерео) модерна верзија на безжичен V5.1 Дигитални Bluetooth Earbuds компатибилни со вашиот Dell XPS 13-9001 SLV со ново тенок/микро патување, така што едвај ќе знаете дека е едвај да знаете Таму! Со прилагодливи две совети за ушите со различни големини (мали, големи), упатства за корисникот и кабел за полнење со микро-USB.Фајди : ✅ Користење на Bluetooth 5.

Други карактеристики

Најдобри понуди