.

.

Тачива Теретана Појас За Кревање Тежина Тежок Долен Тренинг За Кревање Моќ Мажи Жени Тренинг За Појас Повлечете Мртво Кревање Фитнес Сквотови

Тачива Теретана Појас За Кревање Тежина Тежок Долен Тренинг За Кревање Моќ Мажи Жени Тренинг За Појас Повлечете Мртво Кревање

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

ТЕШКА РАБОТА : од напред кон назад, вашите основни мускули се вашето здравје и кондиција Нашиот фитнес појас помага во спречување на повреди на грбот, помага и во одржување на силен стомак и дебел грб. ЛЕСЕН и ПРИЛАГОДЛИВ : Прилагодлив појас, дизајн на паста, лесен и издржлив, така што ќе можете да "почувствувате изгореници" без досадни пречки. СПРЕЧЕТЕ ПОВРЕДИ : Одржувањето на правилни пози на сквотирање и кревање тегови не е од суштинско значење само за зголемување на силата, туку и за намалување на повредите. Овој појас за кревање тегови помага да се осигурате дека одржувате рамнотежа и стабилност во текот на играта. ПОДДРШКА НА ЈАЧИНАТА на ЈАДРОТО : Правилната поддршка на долниот дел на грбот (половината) е многу важна, особено при кревање, извртување или поддршка на тешки предмети. Нашиот појас за кревање тегови е совршен за вкрстен тренинг, кревање тегови и. ОБЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН : Секогаш кога кревате, врши притисок врз стомачните мускули и грбот. Сепак, нашиот фитнес појас ќе ви ја обезбеди потребната заштита на јадрото и половината. ОПИС : - СПРЕЧЕТЕ ПОВРЕДИ : Одржувањето на правилни пози на сквотирање и кревање тегови не е од суштинско значење само за зголемување на силата, туку и за намалување на повредите. Овој појас за кревање тегови помага да се осигурате дека одржувате рамнотежа и стабилност во текот на играта. - ПОДДРШКА НА ЈАЧИНАТА на ЈАДРОТО : Правилната поддршка на долниот дел на грбот (половината) е многу важна, особено при кревање, извртување или поддршка на тешки предмети. Нашиот појас за кревање тегови е совршен за вкрстен тренинг, кревање тегови и .

Други карактеристики

- Material:
EVA
- Color:
Black
Size Chart:
Width:
21cm/8.27inch
Package Includes:
1 Piece&;Weight Lifting Belt:
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement.:

Најдобри понуди