.

.

Колколо лемење Заварување Капа Дише Лесни Лицето Парче Лента За Заварување Шлемови

Колколо лемење Заварување Капа Дише Лесни Лицето Парче Лента За Заварување Шлемови

DEN 811.20

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Челото со памучна подлога за долго време носење, лентата за глава е шуплив дизајн, дише Материјал : Изработен од висококвалитетен пп материјал, многу издржлив и не е лесен за стареење, црн. Прилагодлив дизајн : прилагодување на копчињата на менувачот од двете страни и контролното копче одзади прилагодете се на најудобната положба според различни корисници, притиснете и ротирајте за да ја прилагодите затегнатоста. Компактна големина и лесен, лесен за носење. Главата монтиран, погоден за заварувач лице парче. Карактеристики : Челото со памучна подлога за долго време носење, лентата за глава е шуплив дизајн, дише. Материјал : Изработен од висококвалитетен пп материјал, многу издржлив и не е лесен за стареење, црн. Прилагодлив дизајн : прилагодување на копчињата на менувачот од двете страни и контролното копче одзади прилагодете се на најудобната положба според различни корисници, притиснете и ротирајте за да ја прилагодите затегнатоста. Компактна големина и лесен, лесен за носење. Главата монтиран, погоден за заварувач лице парче. Опис : - Материјал : Изработен од висококвалитетен пп материјал, многу издржлив и не е лесен за стареење, црн.

Други карактеристики

Најдобри понуди