.

.

Paton for Samsung Galaxy Z преклопени 4 куќи, z преклопете 4 5G кутија со 360 ° ротирачки прстен за кик -удар, воен поттик за заштитен случај за Galaxy Z преклопена 4 2022 - розова

Paton for Samsung Galaxy Z преклопени 4 куќи, z преклопете 4 5G кутија со 360 ° ротирачки прстен за кик -удар, воен поттик за заштитен

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

【Компатибилност】 : Заштитниот случај е дизајниран само за Samsung Galaxy Z преклопување 4 Не е погоден за Samsung Galaxy Z Fold 2/ Samsung Galaxy Fold 3 итн. 【Милитарска заштита : : Овој случај е специјално изработен од висококвалитетен компјутер + TPU материјал, кој може да го заштити вашиот телефон од гребнатини, испакнатини, шокови, нечистотија, дневно абење и солза. 【Прецизно сечење и заштита на фотоапаратот】 Подигнатата рамка на случајот Z Fold 4 може да ја заштити камерата и екранот. Сите исечоци на случајот се точни, а пристаништата остануваат неограничени без да го отстранат случајот, така што ќе можете да го користите телефонот непречено. 【Флексибилен Kickstand】 : Дизајн на креативен прстен за држачи, ротација од 360 °, погодно е да гледате видеа и филмови со завидна удобност. Металната лепенка на задната страна овозможува случајот да биде прикачен на држачот на магнетниот автомобил (без вклучување на држачот на автомобилот).

Други карактеристики

Најдобри понуди