.

.

EYЛКМ 4 парчиња Креативна Симпатична Кука За Миленичиња Свиткана За Кука За Погодност Во Кујната Беспрекорни Лепливи Куки Кука За Складирање Што Може Да Се Преклопи

EYЛКМ 4 парчиња Креативна Симпатична Кука За Миленичиња Свиткана За Кука За Погодност Во Кујната Беспрекорни Лепливи Куки Кука За

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Може да се користи постојано по миење и сушење, и може да се мие и инсталира постојано, и може да се мигрира по желба Куката може да се смени по желба, што го олеснува закачувањето. Опашката и рацете содржат железни чаршафи, кои можат да се свиткаат по своја волја за нашите работи да висат послободно. Тенки куки висат различни кабинети лесно и суви без да остават траги. Погоден за различни сценарија, погоден за кујни, бањи, дневни соби, зад врати итн. Може да се користи постојано по миење и сушење, и може да се мие и инсталира постојано, и може да се мигрира по желба. Куката може да се смени по желба, што го олеснува закачувањето. Опашката и рацете содржат железни чаршафи, кои можат да се свиткаат по своја волја за нашите работи да висат послободно. Тенки куки висат различни кабинети лесно и суви без да остават траги. Погоден за различни сценарија, погоден за кујни, бањи, дневни соби, зад врати итн. Може да се користи постојано по миење и сушење, и може да се мие и инсталира постојано, и може да се мигрира по желба.Куката може да се смени по желба, што го олеснува закачувањето.Опашката и рацете содржат железни чаршафи, кои можат да се свиткаат по своја волја за нашите работи да висат послободно.

Други карактеристики

Најдобри понуди