.

.

Scicalife Професионална Датотека за Нокти 10 парчиња Сунѓер За Тампон За Нокти 3 Начини За Сјај За Нокти Полирач За Брусење Со Брусење Блокирајте Датотека За Маникир За П

Scicalife Професионална Датотека за Нокти 10 парчиња Сунѓер За Тампон За Нокти 3 Начини За Сјај За Нокти Полирач За Брусење Со Брусење

DEN 161.44

Количина на стоки
Тековен

Плоштад Уметнички Дела Полирање Блок Ноктите Тампон Датотека Мелење Брусење Полирање Блок Орев Боди Полирање Сунѓер Добра алатка ЗА САМОСТОЈНИ библиофили за полирање одличен избор за подароци за пријателите кои ја сакаат уметноста на ноктите. Погоден за професионална и домашна употреба. Карактеристики 4 различни текстурирани страни со различни функции за поднесување природни нокти, лажни нокти, продолжување на ноктите. - Главно се користи за полирање на дрво и метални предмети. Изработен од врвен материјал материјал за издржлива и безбедна употреба. Плоштад Уметнички Дела Полирање Блок Ноктите Тампон Датотека Мелење Брусење Полирање Блок Орев Боди Полирање Сунѓер. Добра алатка ЗА САМОСТОЈНИ библиофили за полирање одличен избор за подароци за пријателите кои ја сакаат уметноста на ноктите. Погоден за професионална и домашна употреба. Карактеристики 4 различни текстурирани страни со различни функции за поднесување природни нокти, лажни нокти, продолжување на ноктите. - Главно се користи за полирање на дрво и метални предмети. Изработен од врвен материјал материјал за издржлива и безбедна употреба. Описоваа ставка е блок за полирање, има 4 текстурирани страни за полирање на природни нокти, уметнички дела, продолжување на ноктите итн. Изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди